zavřít
Zadejte uživatelské jméno a Váš email uvedený při registraci, na něj budou zaslány nové přihlašovací údaje.

Přihlašovací jméno:
Email:
Pokud nejste registrováni, můžete tak učinit zde
zavřít
Registrace nového zákazníka
Údaje označené * jsou povinné

Jméno: *
Příjmení: *
Titul: *
Název firmy: *
(nevyplňujte pokud jste fyzická osoba/nejste podnikatel)
Ičo: *
(nevyplňujte pokud jste fyzická osoba/nejste podnikatel)
Dič: *
(vyplňte pouze pokud jste plátce DPH)
Ulice: *
Město: *
Psč: *
Přihlašovací jméno: *
Heslo: *
Heslo znovu: *
Kontaktní telefon: *
E-mail: *
Na tento email bude zároveň zaslán aktivační kód pro potvrzení registrace.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Ověřovací kód
Kolik je 5+3?

INAWEBU.cz - MyCMS
Nákupní košík | přihlásit | registrace | zapomenuté heslo
Kdo jsme a co děláme?
Co nabízíme a naše služby?
Proč je MyCMS správná volba?
Máte dotaz? Napište nám!

MyCMS

   Existuje mnoho způsobů jak realizovat webový projekt. Jednou z možností je oslovit specializovanou  firmu, která vytvoří webovou prezentaci přesně   podle vašich požadavků a představ. Tato  varianta se může zdát jako nejlepší možnost, ale není to vždy pravda. Realizační firma Vám naúčtuje zpravidla hodinovou práci, což  se také odrazí v koncové ceně za zhotovení.

     Další možností je instalovat free CMS (content management system - redakční systém s možností uživatelské správy obsahu) systém a provést složitou instalaci anglické nebo "počeštěné" verze. Nutnost založení databází, sledování podpory poskytovatele webového prostoru jsou jen drobná úskalí při instalaci. Tato varianta je  nejlevnější, ale ne každý je schopen a ochoten strávit hodiny času nastavováním a přizpůsobením stránek, které mají  úspěšně prezentovat Vaši firmu či projekt. Výsledek je pak zpravidla takový, že stránky nevypadají podle představ - ať již  z hlediska funkčnosti nebo po stránce designu. Výsledkem  je nakonec  kompromis mezi funkčností, spokojeností a  nespokojeností. To vše budete nuceni završit použitím některého z již hotových vzhledů, které najdete na internetu. V tuto chvíli máte téměř stoprocentní jistotu, že stejný vzhled má i několik desítek dalších webových stránek a to v dnešní době, kdy si každý zakládá na originalitě není příliš produktivní.

     Pohodlnou variantou jak mít na svých stránkách cizí reklamu, za jejíž zobrazení dostává finanční ohodnocení někdo jiný, a svou prezentaci umístit v doménu třetího řádu (např. mojedomena.inawebu.cz) pak  můžete použít jedny z mnoha stránek, které Vám dají "zadarmo" doménu třetího řádu a webové rozhranní, kde si můžete sami spravovat stránky s relativně nulovou znalostí webového programu. Tato volba nestojí skutečně nic, ale velice tím trpí kvalita stránek.

     Naším cílem je maximálně usnadnit vytvoření vlastních stránek, proto jsme vyvinuli vlastní CMS systém který je jednoduchý a přehledný. S ohledem na skutečnost, že systém jsme sami vyvíjeli a navrhovali jeho jednotlivé funkce, je pro nás maličkost  upravit a nastavit tento systém tak aby maximálně vyhovoval představám zákazníka a to za zlomek času, který by zabrala úprava volného CMS. Náš systém obsahuje pouze funkcionalistický defaultní vzhled, díky kterému je grafické dokončení rychlé a přesně dle specifik zákazníka. Proto jsou stránky založené na našem redakčním systému vždy originální a přitom velmi jednoduché. Navíc od nás při realizaci projektu automaticky získáváte exkluzivitu a autorská práva k front-endu (designu) stránek.

     Komu  tedy svěřit tvorbu svého webového projektu? Pokud budete důvěřovat našemu systému nebudete zklamáni. Naši designeři Vám sestaví originální vzhled Vašich stránek a za pomoci našeho MyCMS - v systému pro správu obsahu si budete moci SAMI, provést úpravu na Vašich stránkách. Nabízíme kompletní řešení webového projektu. Zajistíme doménu, poskytneme webhosting a vytvoříme Vaše stránky přesně tak, jak  to bude vyhovovat Vám.

 • Spuštěny platby přes PayU

  od 4.4.2014 u nás můžete platit přes platební bránu PayU. Stačí po dokončení objednávky vybrat platební metodu.

 • Funkční DNS

  od 1.7.2013 máme nově v provozu vlastní DNS servery. Svojí doménu tak jednoduše nasměrujete na naše servery zadáním nameserverů ns1.inawebu.cz a ns2.inawebu.cz v administraci Vašeho registrátora domény.

 • Spolupráce se společností Vyladěný internet

  Od června 2012 spolupracujeme se společností Vyladěný internet příbramsko s.r.o. Spoléháme se na jejich kvalitní a stabilní konektivitu, kterou využívají i naše servery.

 • Nový partner

  S počátkem od 1.1.2013 máme nového partnera. Je jím firma OPVS consult, poskytující služby pod hlavičkou MaXXfone a MaXXmobil.

Správa hostingu
Správa hostingu
Spolupracujeme
vylpb_icon
maxxfone_icon
graphicmedia logo
Copyright © inawebu.cz 2011 - 2021 | Powered by MyCMS
Jak nastavit | Všeobecné obchodní podmínky | Ceník doplňkových služeb Seznam katalogů
Kontakt
Zdeněk Hanzlíček
inawebu.cz
IČ: 764 39 011
DIČ: CZ8910161194
Milínská 119
26101, Příbram